6 Eylül 2015 Pazar

Seattle'da Benimle Serisi Birinci Kitap Kaç Benimle Yorumu | kitapmiti

Kitabın Adı : Kaç Benimle

Orjinal Adı : Come Away With Me

Yazarı : Kristen Proby

Yayınevi : Aspendos

Sayfa Sayısı : 392

Liste Fiyatı : 20,00

Fotoğraf çekerek geçireceği huzurlu bir sabah, sahilde seksi bir yabancıyla uğraşmak, Natalie Conner'ın planları arasında yoktu. Onun fotoğraflarını çektiğini nereden çıkarmıştı ki hem? Kimdi ki o? Kesin olan bir şey varsa, o da çok yakışıklı ve Natalie'nin yaralı ruhuna dokunacak kadar romantik olduğuydu.

Luke Williams dünyanın onu biraz rahat bırakmasını istiyordu, o yüzden bir kameranın daha yüzüne odaklandığını görünce, lenslerin arkasındaki güzel kadının üstüne atladı. Kendisinin kim olduğunu bilmediğini öğrendiğindeyse, kadın ilgisini çekmiş ve onu baştan çıkarmıştı bile. Natalie seks için yaratılmış bir vücuda, küstah bir havaya sahipti ve Luke ona doyamıyordu. Ama ona kim olduğunu söylemeye de hazır değildi.

Yalanlara ve sırlara gelemeyen ve akıllı bir kadın olan Natalie, Luke'un sakladıklarını öğrendiğinde bu yeni ilişkiye ne olacak dersiniz?


Herkese yeniden merhaba. Aslında Kaç Benimle'yi okuyalı biraz oldu ama tatilde olduğumdan dolayı yorumunu girememişti. Girmezsem de aklımda kalır diyerekten yazmak istedim.


Kaç Benimle kitabı Seattle'da Benimle serisinin ilk kitabı. Konusundan kısaca bahsedersek; Natalie fotoğrafçılıkla uğraşan birisidir ve bir gün sahilde fotoğraf çekerken Luke ile tanışır. İlk tanışmaları pek hoş olmasa da Luke kendini affettirmekte kararlıdır. Kitap botunca bu ikilinin aşk hayatını okuyoruz. Cinsel içeriklerden rahatsız olanların seveceği tarzda bir roman değil. Unutmadan söyliyim dedim. Neyse kitaptan daha detaylı bahsetmek spoiler olacağı için benim yorumuma geçelim.


Ben oldukça sevdim kitabı. Natalie ve Luke zaten son derece mükemmellerdi. Natalie'nin en yakın arkadaşı Jules ise en sevdiğim karakterlerden biri oldu. Arkadaşlık ilişkileri çok güzel işlenmişti. Aslında kitabın genelindeki arkadaşlık ve aile bağları benim çok hoşuma gitti. 


Okumanızı tavsiye ederim. Ama başta da söylediğim gibi cinsel içerikten rahatsız olanlar okumadan önce bir düşünsünler.

Kısa bir yorum oldu. biliyorum ama fazla söylenecek te bir şey yok bu kitap için.

Seattle'da Benimle Serisinin İkinci Kitabı Savaş Benimle'nin yorumu için tıklayınız :) --- Savaş Benimle

Bir sonraki yorum da görüşmek üzere, keyifliokumalar :*


Puanım;0 yorum:

Yorum Gönder